Twój koszyk jest pusty!
20/11/2019
Orioles z Baltimore nadal poszukuje kreatywnych sposobów na uczynienie swoich gier bardziej przyjaznymi dla rodziny i zwiększenie przychodów w Camden Yards dzięki wydarzeniom poza baseballem.   Latem Billy Joel po raz pierwszy zagrał na czcigodnym stadionie.   Od 2020 r. Orioles będzie miało 18:35. godziny rozpoczęcia wszystkich gier w ciągu tygodnia przed Dniem Pamięci i po Dniu Pracy baseball polska Los Angeles Angels of Anaheim. Wcześniejszy czas rozpoc..
30/10/2019
W sezonie baseballowym radar pogodowy jest niezłomnym towarzyszem Nicole Sherry. To ostatnia rzecz, którą naczelny strażnik Baltimore Orioles sprawdza przed snem. Kiedy się budzi, sprawdza, aby upewnić się, że nic nie zmieniło się drastycznie z dnia na dzień.   „Mam plan A, B, C, D, E, F, wiesz?” Powiedziała Sherry. „Zawsze jesteśmy gotowi się dostosować i jesteśmy gotowi dokonać zmiany w dowolnym momencie”.   Te plany nie dotyczą tylko nast..
02/08/2019
Mike Leake # 8 z Seattle Mariners rzuca przeciwko Texas Rangers w pierwszej rundzie w Globe Life Park w Arlington 30 lipca 2019 r. W Arlington w Teksasie. (Fot. Ronald Martinez / Getty Images)   Wydawało się, że Arizona Diamondbacks robi coś bliższego zakupowi niż sprzedaży w środę, w dniu handlu MLB.   Po zdobyciu pierwszego numeru 5 przez Marlinsa, aktualnego głównego dzbana ligowego Zaca Gallena, D-backs nabyli Mike'a Leake'a z Seattle Mariners koszulka..
19/06/2019
MINNEAPOLIS - Łatwo byłoby krzyczeć z góry Target Field, że Rick Porcello zasługuje na nowy kontrakt po tym, co widzieliśmy w poniedziałek wieczorem.   Starter był dominujący w stosunku do najskuteczniejszego składu Major League Baseball, rzucając siedem inningów, prowadząc Red Soxa do zwycięstwa 2-0 nad Twins.   Ale to był tylko fragment, dlaczego Porcello powinno być i powinno być brane pod uwagę przedłużenie umowy.   Pamiętajcie,..
15/04/2019
John Means nie był w nastroju, by brać udział w grach, w których grał z nim Boston Red Sox. Dzbanek startowy Baltimore Orioles trafił pięć rund przeciwko broniącym się mistrzom World Series, pozwalając tylko na jeden rzut w przegranej 4-0.   Wraz ze stratą Baltimore Orioles spadło do 6-10 w sezonie. Oni również związali Philadelphia Phillies 2009 po tym, jak pozwolili na bieg domowy w 16. kolejnej grze, aby rozpocząć sezon. Nie nadszedł aż do końca ósmej inn..
22/02/2019
Ponieważ śnieg zaczyna topnieć tutaj w Baltimore, w słonecznej Sarasocie, pierwsza wiosenna gra szkoleniowa Orioles z 2019 r. To tylko kilka dni. Wygląda na to, że miotacze i łapacze tylko to zgłosili, ponieważ, cóż, po prostu tak właśnie zrobili - około 10 dni temu.   Sprawy poruszają się szybko, przynajmniej po stronie wachlarza. Może nie po stronie gracza, jak co wiosnę słyszymy o monotonii ćwiczeń PFP i stawieniu czoła swoim kolegom z drużyny w klatce d..
07/11/2018
Istnieje garstka zespołów, które mają szansę całkowicie wyłączyć offseason MLB na głowę, jeśli zdecydują się być aktywni na rynku handlowym.   Indianie Cleveland są jednym z takich zespołów.   Według Bustera Olneya z ESPN, ograniczenia finansowe mogą doprowadzić do tego, że niektórzy kluczowi gracze weterani będą robić zakupy w tym bloku za granicą.   Jest tam sporo do rozpakowania, a dwukrotny zdobywca nagrody Css Younga Corey..
10/10/2018
Kiedy myślisz o perspektywach na odlot w Baltimore Orioles, pierwszą nazwą, która przyjdzie Ci do głowy, może być Austin Hays. Jednak kontuzje spowodowały deflację akcji Hays w 2018 roku, co utorowało drogę Oriolesowi, by przywołał Cedrica Mullinsa do przejęcia codziennych obowiązków na polu centralnym.   Opracowany w 13. rundzie w 2015 roku z Campbell University w Północnej Karolinie, Mullins przekroczył oczekiwania w każdym drobnym meczu ligowym.   ..
21/09/2018
Czy to późny wyścig o przewagę w dogrywce, należy zadać sobie pytanie: czy to naprawdę byłaby korzyść dla Braves? Atlanta Braves wykonały całkiem niezłą robotę w tym roku, w tempie 45-30 rekordów. Ten imponujący wynik został jednak skompensowany przez dość ponury rekord 39-38 w Suntrust Park po środowej wygranej w serii wygranych nad Cardinals. To dość zagadkowe, ponieważ statystycznie zespoły prawie zawsze lepiej radzą sobie w domu, niż w drodze.   ..
30/08/2018
Baltimore Orioles musi dowiedzieć się, co zrobić z Chrisem Davisem koszulka baseball.   Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. Zespół podpisał z nim siedmioletni kontrakt o wartości 161 milionów dolarów przed sezonem 2016 po tym, jak opuścił 47 domów i jeździł w 117 seriach w 2015 roku. Dwa lata wcześniej Davis uderzył w 53 osoby i zakończył z 138 RBI (odskakuje) .   Umowa miała sens na papierze. Davis skończył 30 lat na wiosennym treningu, a..
20/08/2018
The Baltimore Orioles wszedł w niedzielę z najgorszych rekordów głównych firm. Na 37-86, Orioles są 50 1/2 gier z powrotem w American League East z 39 do zrobienia. Tak, zostały matematycznie wyeliminowane - już od 10 sierpnia, nowym rekordem najwcześniejszego wyjścia z epoki dywizyjnej:   Wraz z przegraną Oriolesa, zostali matematycznie wyeliminowani z wyścigu AL East z 46 meczami pozostałymi w sezonie, najbardziej w erze dywizji.   Oni również wiąż..
29/07/2018
W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy jako wilga - z okazji zimowych spotkań w grudniu, kiedy handel stał się możliwy - Manny Machado zrobił wszystko, co możliwe, by wznieść się ponad hałas. Ale to była chwila ciszy w noc 18 lipca, kiedy w końcu się zepsuł, zdając sobie sprawę, że nie jest już wilgocią, kiedy pakując swoją szafkę do pustego klubu w Camden Yards, zdjął swoją tabliczkę z nazwiskiem.   "Zdjąłem metkę i po prostu ją zgubiłem" - powiedzia..
08/04/2018
Jedno nazwisko, które warto mieć na oku, to Adalberto Mejia, który obecnie gra z Rochester, Triple Affiliate Twin Twins. Mejia miał swój pierwszy prawdziwy smak w dużych ligach w sezonie 2017 i pokazał swój brak doświadczenia.   Zrobił 21 startów i miał 4,50 ERA na 98 inningach z 85 strikeoutami. Jednak on chodził po niepokojących 44 farbach i to jest coś, co musi poprawić podczas gry z Rochester.   The Minnesota Twins mają również najwyższą pers..
17/01/2018
NOWY JORK - leworęczny Wade LeBlanc zgodził się na niewielki kontrakt ligowy z New York Yankees i zgłosi się na wiosenne treningi w lidze.   33-letni LeBlanc miał 5-2 z 4,50 ERA w 50 występach w obronie w Pittsburghu, co zmniejszyło jego opcję o 1,25 miliona dolarów w 2018 roku.   LeBlanc ma 30-35 lat w dziewięciu sezonach z 4,40 ERA w 79 startach i 97 występami w San Diego (2008-11), Miami (2012-13), Houston (2013), Yankees (2014), Los Angeles Angels ( 2..
08/10/2017
Co roku młody piłkarz czyni "skok". Dzieje się tak, gdy coś uderza i cały naturalny talent, który pojawił się sporadycznie, jest rozpętany w pełni. W tym roku Fernando Tatis Jr.   Perspektywa Shortstop z Padresem łączyła sezon od wieków, który wyłonił się z lewego pola, nawet nie widział tego klub.   "Nie sądzę", powiedział dyrektor scoutingu Padres, Chris Kemp. "Mam na myśli przed sezonem koszulki mlb San Diego Padres, jeśli powiedziałe..
03/09/2017
MILWAUKEE - Max Scherzer z Waszyngtonu został zniesiony po tym koszulka baseball męska, jak wyrzucił 75 boisk w ciągu pięciu rund, a jeden po tym, jak trafił do pierwszej bazy w ataku.   Liner z Travis Shaw z Milwaukee wygrał w 1966 roku National League Cy Young Award na lewej nodze w pierwszym. W grze Scherzer pojawił się piąty wizerunek płytki, trafiając w sporadycznie, skręcając się do przodu i łatwo wyrzucony.   W prawym rogu rozbił się na piąt..
03/08/2017
PITTSBURGH - Cincinnati Reds wywalczył zwycięską passę na trzy koszulka baseball Cincinnati Reds, pokonując Pittsburgh Pirates 5-2 w środę w PNC Park. Oto główne fabuły.   Jesse Winker skomentował ponownie. 23-latek wygrał w tym sezonie zaledwie dwa mecze w Triple-A w tym sezonie i wygrał w tym środku. W jednej z siódmego wieczoru Winker podał Joaquin Benoit 2-2 fastballa w ostatnim rzędzie w prawym polu, zaledwie kilka stóp od opuszczenia parku i wylądowania w..
08/07/2017
Laser wyreżyserował trzech mężczyzn z jego pozycji w lewym polu, stając się pierwszą nowicjuszką Major League Baseball, aby wygrać trzy asyście w grze, ponieważ Jim Edmonds rozegrał to z Angelsami w 1994 roku.   To było dość; Taki wspaniały ekran obrony, jak Osuna, który również uderzając .242 z pięcioma biegami domowymi koszulka baseball, trzema pojedynkami i ośmioma pojedynkami - zebrał się bez co najmniej nerwów i wyrzucił perfekcyjne strajki z lewej ..
24/06/2017
Trener Apadres w ciągu ostatnich 12 lat, Glenn Hoffman przeżył wielokrotne zmiany własnościowe, kadrowe i kierownicze. Widział trochę z miejsca na trzeciej linii bazowej.   Union-Tribune: Ta organizacja starała się zbudować z farmy wcześniej. Co robi inaczej, co robi organizacja?   Hoffman: W tym roku jest zupełnie inaczej niż w innym roku. To jak od zera do ziemi. Zamierzamy odbudować od niewielkich lig i jesteśmy do tego zobowiązani. Będziemy dawa..