Twój koszyk jest pusty!
02/08/2019
Mike Leake # 8 z Seattle Mariners rzuca przeciwko Texas Rangers w pierwszej rundzie w Globe Life Park w Arlington 30 lipca 2019 r. W Arlington w Teksasie. (Fot. Ronald Martinez / Getty Images)   Wydawało się, że Arizona Diamondbacks robi coś bliższego zakupowi niż sprzedaży w środę, w dniu handlu MLB.   Po zdobyciu pierwszego numeru 5 przez Marlinsa, aktualnego głównego dzbana ligowego Zaca Gallena, D-backs nabyli Mike'a Leake'a z Seattle Mariners koszulka..
19/06/2019
MINNEAPOLIS - Łatwo byłoby krzyczeć z góry Target Field, że Rick Porcello zasługuje na nowy kontrakt po tym, co widzieliśmy w poniedziałek wieczorem.   Starter był dominujący w stosunku do najskuteczniejszego składu Major League Baseball, rzucając siedem inningów, prowadząc Red Soxa do zwycięstwa 2-0 nad Twins.   Ale to był tylko fragment, dlaczego Porcello powinno być i powinno być brane pod uwagę przedłużenie umowy.   Pamiętajcie,..
15/04/2019
John Means nie był w nastroju, by brać udział w grach, w których grał z nim Boston Red Sox. Dzbanek startowy Baltimore Orioles trafił pięć rund przeciwko broniącym się mistrzom World Series, pozwalając tylko na jeden rzut w przegranej 4-0.   Wraz ze stratą Baltimore Orioles spadło do 6-10 w sezonie. Oni również związali Philadelphia Phillies 2009 po tym, jak pozwolili na bieg domowy w 16. kolejnej grze, aby rozpocząć sezon. Nie nadszedł aż do końca ósmej inn..
22/02/2019
Ponieważ śnieg zaczyna topnieć tutaj w Baltimore, w słonecznej Sarasocie, pierwsza wiosenna gra szkoleniowa Orioles z 2019 r. To tylko kilka dni. Wygląda na to, że miotacze i łapacze tylko to zgłosili, ponieważ, cóż, po prostu tak właśnie zrobili - około 10 dni temu.   Sprawy poruszają się szybko, przynajmniej po stronie wachlarza. Może nie po stronie gracza, jak co wiosnę słyszymy o monotonii ćwiczeń PFP i stawieniu czoła swoim kolegom z drużyny w klatce d..
07/11/2018
Istnieje garstka zespołów, które mają szansę całkowicie wyłączyć offseason MLB na głowę, jeśli zdecydują się być aktywni na rynku handlowym.   Indianie Cleveland są jednym z takich zespołów.   Według Bustera Olneya z ESPN, ograniczenia finansowe mogą doprowadzić do tego, że niektórzy kluczowi gracze weterani będą robić zakupy w tym bloku za granicą.   Jest tam sporo do rozpakowania, a dwukrotny zdobywca nagrody Css Younga Corey..
10/10/2018
Kiedy myślisz o perspektywach na odlot w Baltimore Orioles, pierwszą nazwą, która przyjdzie Ci do głowy, może być Austin Hays. Jednak kontuzje spowodowały deflację akcji Hays w 2018 roku, co utorowało drogę Oriolesowi, by przywołał Cedrica Mullinsa do przejęcia codziennych obowiązków na polu centralnym.   Opracowany w 13. rundzie w 2015 roku z Campbell University w Północnej Karolinie, Mullins przekroczył oczekiwania w każdym drobnym meczu ligowym.   ..
21/09/2018
Czy to późny wyścig o przewagę w dogrywce, należy zadać sobie pytanie: czy to naprawdę byłaby korzyść dla Braves? Atlanta Braves wykonały całkiem niezłą robotę w tym roku, w tempie 45-30 rekordów. Ten imponujący wynik został jednak skompensowany przez dość ponury rekord 39-38 w Suntrust Park po środowej wygranej w serii wygranych nad Cardinals. To dość zagadkowe, ponieważ statystycznie zespoły prawie zawsze lepiej radzą sobie w domu, niż w drodze.   ..
30/08/2018
Baltimore Orioles musi dowiedzieć się, co zrobić z Chrisem Davisem koszulka baseball.   Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. Zespół podpisał z nim siedmioletni kontrakt o wartości 161 milionów dolarów przed sezonem 2016 po tym, jak opuścił 47 domów i jeździł w 117 seriach w 2015 roku. Dwa lata wcześniej Davis uderzył w 53 osoby i zakończył z 138 RBI (odskakuje) .   Umowa miała sens na papierze. Davis skończył 30 lat na wiosennym treningu, a..
20/08/2018
The Baltimore Orioles wszedł w niedzielę z najgorszych rekordów głównych firm. Na 37-86, Orioles są 50 1/2 gier z powrotem w American League East z 39 do zrobienia. Tak, zostały matematycznie wyeliminowane - już od 10 sierpnia, nowym rekordem najwcześniejszego wyjścia z epoki dywizyjnej:   Wraz z przegraną Oriolesa, zostali matematycznie wyeliminowani z wyścigu AL East z 46 meczami pozostałymi w sezonie, najbardziej w erze dywizji.   Oni również wiąż..
29/07/2018
W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy jako wilga - z okazji zimowych spotkań w grudniu, kiedy handel stał się możliwy - Manny Machado zrobił wszystko, co możliwe, by wznieść się ponad hałas. Ale to była chwila ciszy w noc 18 lipca, kiedy w końcu się zepsuł, zdając sobie sprawę, że nie jest już wilgocią, kiedy pakując swoją szafkę do pustego klubu w Camden Yards, zdjął swoją tabliczkę z nazwiskiem.   "Zdjąłem metkę i po prostu ją zgubiłem" - powiedzia..
08/04/2018
Jedno nazwisko, które warto mieć na oku, to Adalberto Mejia, który obecnie gra z Rochester, Triple Affiliate Twin Twins. Mejia miał swój pierwszy prawdziwy smak w dużych ligach w sezonie 2017 i pokazał swój brak doświadczenia.   Zrobił 21 startów i miał 4,50 ERA na 98 inningach z 85 strikeoutami. Jednak on chodził po niepokojących 44 farbach i to jest coś, co musi poprawić podczas gry z Rochester.   The Minnesota Twins mają również najwyższą pers..
17/01/2018
NOWY JORK - leworęczny Wade LeBlanc zgodził się na niewielki kontrakt ligowy z New York Yankees i zgłosi się na wiosenne treningi w lidze.   33-letni LeBlanc miał 5-2 z 4,50 ERA w 50 występach w obronie w Pittsburghu, co zmniejszyło jego opcję o 1,25 miliona dolarów w 2018 roku.   LeBlanc ma 30-35 lat w dziewięciu sezonach z 4,40 ERA w 79 startach i 97 występami w San Diego (2008-11), Miami (2012-13), Houston (2013), Yankees (2014), Los Angeles Angels ( 2..
08/10/2017
Co roku młody piłkarz czyni "skok". Dzieje się tak, gdy coś uderza i cały naturalny talent, który pojawił się sporadycznie, jest rozpętany w pełni. W tym roku Fernando Tatis Jr.   Perspektywa Shortstop z Padresem łączyła sezon od wieków, który wyłonił się z lewego pola, nawet nie widział tego klub.   "Nie sądzę", powiedział dyrektor scoutingu Padres, Chris Kemp. "Mam na myśli przed sezonem koszulki mlb San Diego Padres, jeśli powiedziałe..
03/09/2017
MILWAUKEE - Max Scherzer z Waszyngtonu został zniesiony po tym koszulka baseball męska, jak wyrzucił 75 boisk w ciągu pięciu rund, a jeden po tym, jak trafił do pierwszej bazy w ataku.   Liner z Travis Shaw z Milwaukee wygrał w 1966 roku National League Cy Young Award na lewej nodze w pierwszym. W grze Scherzer pojawił się piąty wizerunek płytki, trafiając w sporadycznie, skręcając się do przodu i łatwo wyrzucony.   W prawym rogu rozbił się na piąt..
03/08/2017
PITTSBURGH - Cincinnati Reds wywalczył zwycięską passę na trzy koszulka baseball Cincinnati Reds, pokonując Pittsburgh Pirates 5-2 w środę w PNC Park. Oto główne fabuły.   Jesse Winker skomentował ponownie. 23-latek wygrał w tym sezonie zaledwie dwa mecze w Triple-A w tym sezonie i wygrał w tym środku. W jednej z siódmego wieczoru Winker podał Joaquin Benoit 2-2 fastballa w ostatnim rzędzie w prawym polu, zaledwie kilka stóp od opuszczenia parku i wylądowania w..
08/07/2017
Laser wyreżyserował trzech mężczyzn z jego pozycji w lewym polu, stając się pierwszą nowicjuszką Major League Baseball, aby wygrać trzy asyście w grze, ponieważ Jim Edmonds rozegrał to z Angelsami w 1994 roku.   To było dość; Taki wspaniały ekran obrony, jak Osuna, który również uderzając .242 z pięcioma biegami domowymi koszulka baseball, trzema pojedynkami i ośmioma pojedynkami - zebrał się bez co najmniej nerwów i wyrzucił perfekcyjne strajki z lewej ..
24/06/2017
Trener Apadres w ciągu ostatnich 12 lat, Glenn Hoffman przeżył wielokrotne zmiany własnościowe, kadrowe i kierownicze. Widział trochę z miejsca na trzeciej linii bazowej.   Union-Tribune: Ta organizacja starała się zbudować z farmy wcześniej. Co robi inaczej, co robi organizacja?   Hoffman: W tym roku jest zupełnie inaczej niż w innym roku. To jak od zera do ziemi. Zamierzamy odbudować od niewielkich lig i jesteśmy do tego zobowiązani. Będziemy dawa..