Twój koszyk jest pusty!

W jaki sposób Bliźnięta utrzymają wszystko, dopóki Santana nie w

08/04/2018 0
Jedno nazwisko, które warto mieć na oku, to Adalberto Mejia, który obecnie gra z Rochester, Triple Affiliate Twin Twins. Mejia miał swój pierwszy prawdziwy smak w dużych ligach w sezonie 2017 i pokazał swój brak doświadczenia.
 
Zrobił 21 startów i miał 4,50 ERA na 98 inningach z 85 strikeoutami. Jednak on chodził po niepokojących 44 farbach i to jest coś, co musi poprawić podczas gry z Rochester.
 
The Minnesota Twins mają również najwyższą perspektywę pitchingową Fernando Romero w Triple-A i będzie on w stanie pomóc wypełnić pustkę. Jednak Romero nie spadł powyżej Double-A, więc nadal będzie potrzebował więcej przypraw, zanim będzie gotowy.
 
Byłoby ekscytującym zobaczyć Romero w Miastach Twins w pewnym momencie w tym sezonie. Biorąc to pod uwagę, wrzesień jest prawdopodobnie najwcześniej, że zobaczymy go z Bliźniakami, jeśli w ogóle w tym sezonie.
 
Najbardziej logiczny byłby zakład Phila Hughesa wypełniającego teraz tę rolę. Hughes wraca do zdrowia po kontuzji, a obecnie jest w dziale Minor League. Powinien być gotowy do walki, kiedy ma prawo zejść z listy osób niepełnosprawnych.