Twój koszyk jest pusty!

Reds Recap: Winker bohatera ponownie, gdy Czerwoni pokonają Pira

03/08/2017 0
PITTSBURGH - Cincinnati Reds wywalczył zwycięską passę na trzy koszulka baseball Cincinnati Reds, pokonując Pittsburgh Pirates 5-2 w środę w PNC Park. Oto główne fabuły.
 
Jesse Winker skomentował ponownie. 23-latek wygrał w tym sezonie zaledwie dwa mecze w Triple-A w tym sezonie i wygrał w tym środku. W jednej z siódmego wieczoru Winker podał Joaquin Benoit 2-2 fastballa w ostatnim rzędzie w prawym polu, zaledwie kilka stóp od opuszczenia parku i wylądowania w rzece Allegheny. Strzał wyrównał Reds 3-2.
 
Wczoraj Winker uderzył swojego pierwszego wielbiciela ligi w centrum, a skradziony u jego boku ukradł się inny homer, gdy Starling Marte zrobił imponujące złowienie w lewo. Winker również wybrał i strzelił na lot poświęcony w czwartej, aby otworzyć punktację.
 
Adam Duvall w dziewiątym rzucił dwunastego golferę z Felie Rivero, dając Czerwonemu 5-2 poduszki.
 
Bryan Price wcześnie wyrwał Roberta Stephensona koszulka baseball męska, a to zadziałało. Stephenson przeleciał przez pięć rund, pozwalając tylko jedno trafienie i dwa spacery. Dostał pięć wyrównań i cztery przerwy pomiędzy piętnastoma nagraniami, które nagrał w tym przedziale. Kiedy Czerwoni mieli podstawy załadowane na szóstym, wyglądało to, jakby jego noc się skończyła.