Twój koszyk jest pusty!

Przyszłość Osuna może być na 3B

08/07/2017 0
Laser wyreżyserował trzech mężczyzn z jego pozycji w lewym polu, stając się pierwszą nowicjuszką Major League Baseball, aby wygrać trzy asyście w grze, ponieważ Jim Edmonds rozegrał to z Angelsami w 1994 roku.
 
To było dość; Taki wspaniały ekran obrony, jak Osuna, który również uderzając .242 z pięcioma biegami domowymi koszulka baseball, trzema pojedynkami i ośmioma pojedynkami - zebrał się bez co najmniej nerwów i wyrzucił perfekcyjne strajki z lewej strony.
 
Ale myśl tutaj ...
 
Czy tak samo atrakcyjne, jak mogłoby się zdarzyć, że może to być Osuna, która może być trzecią podstawą Piraci przyszłości? Oczywiście, jego przedstawienie w czwartek w nocy przeciwko Philliesowi udowodniło, że ma armatę z pola, a jego sztuka w przeszłości z początku pokazała, że ​​jest tam doskonale biegły, ale z powodu okoliczności, w najlepszym interesie może rozpocząć się transformację Osuna Do trzeciego basmana.
 
Albo co najmniej dodać trzecią bazę do jego repertuaru.
 
Widzisz, jak Josh Bell uderza i gra obronę - i fakt, że uderza z obu stron - nie ma sensu, że wkrótce jechał. W końcu, po latach poszukiwań, Piraci znaleźli swojego pierwszego pierwszego basisty w Bell.
 
Pirates, jak wiadomo, jest zatłoczona, gdy wszyscy są zdrowi, a nie zawieszeni z Starry Martem, Andrew McCutchenem, Gregory Polanco i Adamem Frazierem, coraz więcej czasu i dużo nadziei na przyszłość, podobno na Austin Meadows.
 
Logic mówi, że nie ma miejsca na karczmie na obrzeżach Osuna.
 
Ale trzecia baza - tak, trzecia baza!
 
Nie chciałbym liczyć na Jung Ho Kang kiedykolwiek grający w organizacji, ponieważ problemy z wizą, które miały miejsce po jego piciu i problemach z jazdą w Korei wydają się być otwarte bez rozwiązywania problemów.
 
David Freese - podpisany w przyszłym sezonie z opcją klubową na 2019 roku - jest facetem, który jest bardziej niż odpowiedni na trzecim miejscu, ale okazało się, że jest on lepszy w średnich dawkach niż facet, który liczy się codziennie. Najlepszą rolą Freese może być zagranie części trzeciej i pierwszej i być mieszane i dopasowane do menedżera dziadków, Clinta Hurdle'a, który przewiduje jego powodzenie.
 
To powiedziawszy, wydaje się, że wydaje się być ostrym otwarciem dla kogoś, aby grał przyzwoitą ilość gier na wielkim poziomie ligi w tej franczyzy na trzecim miejscu.
 
Jeśli teraz jestem Osuna, porozmawiałbym.
 
Chodziłbym do organizacji i powiedz im, że chciałbym dać jej strzał - czy to przejście zacznie się teraz koszulki mlb Pittsburgh Pirates, czy to nadciągający offseason i przez następną wiosnę, powiem im, że chcę to zrobić.
 
A jeśli jesteś Piraci, zamiast patrzeć na zewnątrz dla kogoś, kto może podłączyć to, co jest potrzebna, odpowiedź może być tuż pod Twoim nosem. Odpowiedź może być tylko Osuna.