Twój koszyk jest pusty!

Prywatność i bezpieczeństwo

Witamy w naszym sklepie internetowym. Naszym celem jest to, że czujesz się jak komfortowo korzystając z naszej witryny, jak zakupy w lokalnym centrum handlowym. Za każdym razem, gdy kupujesz produkty z naszego serwisu, poważnie traktujemy problem bezpieczeństwa. Każdorazowo po wprowadzeniu numeru karty kredytowej, informacji o fakturowaniu i wysyłce podczas zakupów używamy standardowej technologii SSL (Secure Sockets Layer), aby zapobiec przechwycaniu informacji.

Nasze zaangażowanie w ochronę prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z prywatności, podajemy niniejsze objaśnienie, wyjaśniając nasze praktyki informacyjne i informacje o internecie, które można uzyskać pod kątem sposobu zbierania i wykorzystywania informacji. Aby ułatwić znajdowanie tego ogłoszenia, udostępniamy je na naszej stronie głównej iw każdym punkcie, w którym mogą być wymagane informacje umożliwiające identyfikację użytkownika.

Informacje zbierane:
Niniejsze zawiadomienie odnosi się do wszystkich informacji zebranych lub zgłoszonych na naszej stronie internetowej. Na niektórych stronach można zamówić produkty, składać prośby i zarejestrować się, aby otrzymywać materiały. Typy danych osobowych zebranych na tych stronach to imię, adres, adres e-mail, numer telefonu, dane karty kredytowej / debetowej. Na niektórych stronach możesz przesyłać informacje o innych osobach. Jeśli na przykład zamówisz prezent online i chcesz go przesłać bezpośrednio do adresata, musisz podać adres odbiorcy. W tym przypadku typy zebranych danych osobowych to Nazwisko, adres, numer telefonu.

Sposób wykorzystania informacji:
Używamy informacji podanych przez siebie podczas składania zamówienia tylko w celu wypełnienia tego zamówienia. Nie udostępniamy tej informacji stronom zewnętrznym poza zakresem niezbędnym do zrealizowania tego zamówienia. Używamy informacji, którą podajesz kogoś innego podczas składania zamówienia tylko w celu wysłania produktu i potwierdzenia doręczenia. Nie udostępniamy tej informacji stronom zewnętrznym poza zakresem niezbędnym do zrealizowania tego zamówienia. Używamy nieidentyfikujących i łączonych informacji, aby lepiej zaprojektować naszą witrynę i dzielić się z reklamodawcami. Na przykład możemy poinformować reklamodawcę, że liczba osób odwiedzonych przez pewien obszar w naszej witrynie wynosiła X lub liczba imion mężczyzn i kobiet Z wypełniła formularz rejestracyjny, ale nie ujawnimy niczego, co mogłoby zostać użyte do identyfikacji Tych osób. Wreszcie nigdy nie używamy ani nie dzielimy się danymi osobowymi dostarczanymi nam online w sposób niezwiązany z opisanymi powyżej, nie dając Ci także możliwości wycofania się lub w inny sposób zabronić takich niezwiązanych zastosowań.

Nasze zaangażowanie w ochronę danych

Aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i administracyjne w celu zabezpieczenia i gromadzenia informacji zbieranych online.

Jak można uzyskać dostęp lub poprawić informacje:
Możesz uzyskać dostęp do wszystkich Twoich danych identyfikacyjnych, które zbieramy online i utrzymujemy przez wysłanie nam prośby na piśmie na adres podany na stronie Informacje. Używamy tej procedury w celu lepszego zabezpieczenia Twoich informacji. Możesz poprawić błędy faktyczne w danych osobowych, wysyłając nam żądanie, które w sposób wiarygodny wykazuje błąd. Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy również odpowiednie kroki w celu zweryfikowania tożsamości przed udzieleniem dostępu lub dokonaniu korekt.

Jak się z nami skontaktować:
Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące tych zasad prywatności, napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta online.