Twój koszyk jest pusty!

Polityka powrotu

Witamy w naszej fabryce online. Oferujemy wszystkie rodzaje najnowszych produktów i są wysyłane głównie za pośrednictwem usługi Express Mail. Proszę się upewnić, że nazwa odbiorcy, adres wysyłki i numer telefonu są prawidłowe, w przeciwnym razie nie jesteśmy odpowiedzialni za utratę przesyłki.
Anuluj politykę zamówień
    
Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z działem obsługi klienta po zamówieniu w ciągu 6 godzin, przed wysłaniem towaru. Tak przykro, że nie możemy anulować zamówienia, gdy pakiet jest w drodze. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli nalegasz anulować Twoje zamówienie, zapoznaj się z naszą polityką zwrotów.
Polityka powrotu
    
Jeśli chcesz zwrócić rzeczy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w ciągu trzech dni od ich otrzymania. Podaj swoje imię i adres e-mail z zamówieniem, kontaktując się z działem obsługi klienta. Wszystkie przedmioty zwrotne muszą zachowywać swój pierwotny stan, najczęściej nie zużyty, zmodyfikowany lub umyty, ze wszystkimi dołączonymi tagami. I musisz zapłacić za zarywaniem, opłatą za wysyłkę i opłatą manipulacyjną.
Polityka wymiany
    
Prosimy o kontakt z Twoim imieniem i e-mailem z zamówieniem, jeśli chcesz zamienić inny rozmiar lub kolor w ciągu trzech dni. Jeśli chcesz wymienić inne style, musisz zapłacić cenę. Również musisz skontaktować się z naszym serwisem cusomer, oni pomogą Ci. Wszystkie produkty wymiany, muszą zachować oryginalny stan i nie są zużyte, zmieniane lub myte, ze wszystkimi dołączonymi tagami. Musisz zapłacić za zarywienie, opłatę za wysyłkę i opłatę manipulacyjną, jak również.

Aby mieć pewność, że Twoje stany pasują, pamiętaj, aby zachować informacje o zamówieniu. W razie pytań prosimy o kontakt.