Twój koszyk jest pusty!

Perspektywy handlowe Diamondbacks dla Seattle RHP Mike Leake

02/08/2019 0
Mike Leake # 8 z Seattle Mariners rzuca przeciwko Texas Rangers w pierwszej rundzie w Globe Life Park w Arlington 30 lipca 2019 r. W Arlington w Teksasie. (Fot. Ronald Martinez / Getty Images)
 
Wydawało się, że Arizona Diamondbacks robi coś bliższego zakupowi niż sprzedaży w środę, w dniu handlu MLB.
 
Po zdobyciu pierwszego numeru 5 przez Marlinsa, aktualnego głównego dzbana ligowego Zaca Gallena, D-backs nabyli Mike'a Leake'a z Seattle Mariners koszulka baseball damska, o czym doniósł po raz pierwszy Jon Heyman po godzinie 14.00. Według Nicka Piecoro z AZCentral, zawodnik Single-A Jose Caballero pojedzie do Seattle.
 
Leake ma 30 milionów dolarów na kontrakcie, który będzie realizowany w przyszłym roku, a Diamondbacks zapłacą tylko 6 milionów dolarów z tego, czego nauczył się John Gambadoro, 98,7 FM stacji sportowej Arizony.
 
Leake, absolwent stanu Arizona, który rozbił się dla the Reds, Giants, Cardinals i Mariners, jest właścicielem 4.40 ERA w tym sezonie w Seattle. 31-latek praworęczny rzucił dwie kompletne gry, ma minus 1,2 przejścia na dziewięć i 1,255 WHIP.
 
W swojej karierze weteran hurler ma 4.05 ERA. Nigdy nie był All-Star ani nie otrzymał głosów Cy Young, ale w 2013 roku wystawił imponującą 3,37 ERA.
 
Caballero nie znajduje się na liście 30 najlepszych klientów D-backs MLB Pipeline. 22-latek grał z A-Visalią i mrugał .268 z trzema startami w domu w 43 meczach w tym roku.
 
Zgłoszony dodatek Leake'a pojawia się na chwilę przed tym, jak Diamondbacks podobno zamienili asa Zacka Greinke na Houston Astros na pakiet potencjalnych klientów. Jeden weteran zastępuje innego, podczas gdy D-backs dodaje Gallena. Żadne raporty nie wskazywały, że Robbie Ray był przedmiotem obrotu, więc na razie on i Leake zajmą pierwsze miejsce w rotacji Arizony.