Twój koszyk jest pusty!

Padres Prospect Biorąc Baseball Przez Burzę

08/10/2017 0
Co roku młody piłkarz czyni "skok". Dzieje się tak, gdy coś uderza i cały naturalny talent, który pojawił się sporadycznie, jest rozpętany w pełni.
W tym roku Fernando Tatis Jr.
 
Perspektywa Shortstop z Padresem łączyła sezon od wieków, który wyłonił się z lewego pola, nawet nie widział tego klub.
 
"Nie sądzę", powiedział dyrektor scoutingu Padres, Chris Kemp. "Mam na myśli przed sezonem koszulki mlb San Diego Padres, jeśli powiedziałeś, że ten facet zdecyduje się na takie numery," jak nie sądzę ". Chodzi mi o to, aby ukończyć rok w Double-A w polowaniu jest bardzo szczególny. "
 
Trochę tego kontekstu; Tatis ma zaledwie 18 lat. Kiedy sezon rozpoczął się od Fort Wayne Tincaps był piątym najmłodszym graczem w Low-A Midwest League. Po miesiącu walczył jak młodzi ludzie. Potem na początku maja przełącznik zdawał się przewracać.
"Moja pierwsza połowa nie była zbyt dobra, ale wtedy uczyłem się", powiedział Tatis. "Nie możesz wymazać, ale cieszę się, że to się stało, bo mogę nauczyć się czegoś takiego i teraz być jeszcze lepiej".
 
Och, dowiedz się od niego, że tak. W 91 meczach Tatis hit .300 z 19 domami, 56 RBI i 23 skradzione bazy, stając się najmłodszym 20-20 graczem w historii ligi Midwest. To przyniosło mu apel do Double-A San Antonio, gdzie Tatis wszedł na polowanie ... skończył się na dziewięciu uderzeniach gry ... iw hitach po sezonie 350. Podczas misji strajkował, strzelając w każdym pojedyncza gra.
 
Wspomnieliśmy, że ma dopiero 18 lat? Ostatnio Tatis miał parę hitów w lidze instruktorskiej Padresa przeciwko najlepszym perspektywom w systemie Texas Rangers. Gra odbyła się w Petco Park, dając farmom smak tego, czym jest dotarcie do The Show.
 
Ale to jest coś, co Tatis już zna. "Byłem z tatą na wielkim polu ligi, a te wspomnienia powróciły. Cieszę się i jestem dumny, że tu jestem ", powiedział Tatis, którego ojciec (Tatis Sr.) grał 11 lat w bigach i jest jedynym człowiekiem, który uderzył dwa razy w jeden mecz. Senior zrobił to w 1999 roku, nakręcając Dodgersa starter Chan Ho Park dla obu z nich.
 
Młody Fernando pojechał do swoich doświadczeń taty, aby pomóc mu dotrzeć na wyraźne pasmo do wielkich lig. "Codziennie rozmawialiśmy o tym, co robię i co działo się w tym sezonie. Mój tata był profesjonalistą. Grał w tę grę, więc wie co, kiedy to nastąpi, co musisz zrobić. Powiedział, żebym zachowywał się prosto. Naucz się każdego dnia. To długi sezon, więc nigdy nie wiadomo, co się wydarzy.
 
Tatis rozpoczął rok jako intrygujący talent. Skończył jako jeden z 15 najlepszych perspektyw w całej baseballu. Dyrektor Generalny Padres A.J. Preller spodziewa się, że Tatis będzie na krótkiej przerwie i prawdopodobnie rozpocznie się w San Antonio w 2017 roku, gdzie prawdopodobnie będzie najmłodszym piłkarzem w Texas League.
 
Ale z wielkim talentem przychodzi wspaniałe oczekiwania. Tatis rozkwitł w względnej ciemności. Teraz jest punktem centralnym i jest postrzegana jako odpowiedź na długie kłopoty z Padresem w krótkich odstępach czasu. Jeśli jest w tym ciśnienie, Fernando mówi, że nie odczuwał tego.
 
- W ogóle nie ma presji - powiedział Tatis. "To po prostu motywuje mnie jeszcze bardziej do cięższej pracy, ponieważ codziennie muszę ją przynosić i być jeszcze lepszym, ponieważ ludzie oczekują tego".
Tatis narodzony w Dominikanie rozumie też, że ma talent do ponownego rozgrywania piłki baseballowej. Chce wystawić pokazy ludziom na trybunach.
 
"Daję to 100%, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie to miało szanse, że ludzie zobaczą mnie grać".
 
Padres nie odniósł od Khalil Greene ekscytującego krótkiego shortstopu. Fernando Tatis Jr. może skończyć tę suszę szybciej niż ktokolwiek spodziewał się.