Twój koszyk jest pusty!

Oriole mogą zostać matematycznie wyeliminowane z rywalizacji pos

20/08/2018 0
The Baltimore Orioles wszedł w niedzielę z najgorszych rekordów głównych firm. Na 37-86, Orioles są 50 1/2 gier z powrotem w American League East z 39 do zrobienia. Tak, zostały matematycznie wyeliminowane - już od 10 sierpnia, nowym rekordem najwcześniejszego wyjścia z epoki dywizyjnej:
 
Wraz z przegraną Oriolesa, zostali matematycznie wyeliminowani z wyścigu AL East z 46 meczami pozostałymi w sezonie, najbardziej w erze dywizji.
 
Oni również wiążą 1962 Mets i 1932 Red Sox dla najwcześniejszej daty, która ma zostać wyeliminowana z ligi / ligi.
 
Co gorsza dla Orioles, mogliby zostać wyeliminowani z rywalizacji o dziką kartę już w poniedziałek. Naprawdę. Orioles wszedł w niedzielę 37 meczów za Oakland Athletics / Houston Astros, dając im trzy eliminacje.
 
Jako numer odświeżający, numer eliminacyjny można znaleźć za pomocą następującego wzoru: Liczba gier w sezonie + 1 - wygrane przez Drużynę X - straty drużyny Y. Jako przykład użyjmy Orioles: 162 + 1 to 163; odejmij 74 (całkowita wygrana A i Astrosa), a to daje 89; odejmij 86 (całkowita strata O), a to daje trzy.
 
Oznacza to w zasadzie, że każda kombinacja wygranych Astros / A i strat Orioles, które połączą się z trzema, spowoduje, że Baltimore odpadnie. Dobra wiadomość - względnie - dla Orioles jest to, że Astros i A zagrają ponownie w niedzielę, a zwycięzca przejmie wyłączne posiadanie pierwszego. Innymi słowy, bez względu na to, co wydarzy się w niedzielę, O będzie wychodziło z tragiczną liczbą co najmniej dwóch.