Twój koszyk jest pusty!

Narodowość RHP Max Scherzer opuszcza grę z widocznym kontuzją

03/09/2017 0
MILWAUKEE - Max Scherzer z Waszyngtonu został zniesiony po tym koszulka baseball męska, jak wyrzucił 75 boisk w ciągu pięciu rund, a jeden po tym, jak trafił do pierwszej bazy w ataku.
 
Liner z Travis Shaw z Milwaukee wygrał w 1966 roku National League Cy Young Award na lewej nodze w pierwszym. W grze Scherzer pojawił się piąty wizerunek płytki, trafiając w sporadycznie, skręcając się do przodu i łatwo wyrzucony.
 
W prawym rogu rozbił się na piątą, zanim został usunięty, aby otworzyć szóstą w meczu z 1-1. Pozwolił na dwa trafienia i dwa spacery, podczas gdy uderzył na dwa, ale nie uzyskał żadnej decyzji w zwycięstwie 3: 2 drużyny nad Brewers.
 
"Drugi" - powiedział Scherzer ze swojego lewego łypu. "Mogłabym się rozstać baseball polska Washington Nationals, ale nie mogłem biegać, czułem w mojej mechanice, że nadal przebija piłkę, więc wiedziałem, że nie jestem w niebezpieczeństwie zranienia ramienia".
 
Scherzer, który został usunięty z gry w Miami w dniu 1 sierpnia z powodu kontuzji karku, powiedział, że nie spodziewał się, że stracił dłuższy czas.