Twój koszyk jest pusty!

Manny Machado żegna się z Orioles i patrzy przed siebie

29/07/2018 0
W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy jako wilga - z okazji zimowych spotkań w grudniu, kiedy handel stał się możliwy - Manny Machado zrobił wszystko, co możliwe, by wznieść się ponad hałas. Ale to była chwila ciszy w noc 18 lipca, kiedy w końcu się zepsuł, zdając sobie sprawę, że nie jest już wilgocią, kiedy pakując swoją szafkę do pustego klubu w Camden Yards, zdjął swoją tabliczkę z nazwiskiem.
 
"Zdjąłem metkę i po prostu ją zgubiłem" - powiedział Machado w ubiegłym tygodniu jako gość w Citizens Bank Park. "Byłem tam od ośmiu lat i to było po prostu ... to był pierwszy raz, kiedy się zepsułem. Musiałem się stamtąd wydostać, bo zrobiło się naprawdę brzydko.
 
Machado, lat 26, jest teraz Los Angeles Dodger. Poszedł z zespołu Orioles, który był najgorszym zawodnikiem w baseballu, który został wprowadzony do playoffów. Rozgrywa znaczące gry przed tłumem. Jego nowi koledzy z drużyny byli gościnni. Kierownik Dodgersów Dave Roberts, zdając sobie sprawę z presji, jaką Machado mógłby odczuć, odciągnął go na bok pierwszego dnia i powiedział mu, żeby był sobą. Machado miał możliwość dostosowania się do nowego otoczenia podczas 10-gierkowej wycieczki przed pierwszym meczem na stadionie Dodger Koszulka baseball Baltimore Orioles.
 
To wszystko sprawiło, że przejście Machado było tak płynne, jak to tylko możliwe. Występ tam był. Machado wszedł w piątek z przebojami w sześciu z pierwszych siedmiu meczów, a po raz pierwszy wystąpił jako Dodger w czwartek w Atlancie. Z powodu niedawnej kontuzji byłej Oriole Justin Turner, powrót tego sezonu do shortstop obejmuje teraz powrót do trzeciej bazy, gdzie Machado grał przez pierwsze sześć głównych sezonów ligowych. Ale to ruch, który Machado przyjął.
 
"W końcu jestem w stanie po prostu odpocząć i uspokoić się, wiedząc, że wszystko jest w spokoju" - powiedział Machado. "Będę tu już od jakiegoś czasu i mogę po prostu odpocząć. Wszystko gotowe. Nigdzie nie idę. Nie muszę się martwić o wszystko. Mogę po prostu wyjść i grać w baseball. Pod koniec dnia ten ostatni tydzień był szalony, wiele się działo i ludzie chcieli rozmawiać i poznawać nowe twarze. Wszystko było nowe, ale to tylko część doświadczenia, że ​​spróbuję się z tego cieszyć i dalej jeździć, wystarczy spojrzeć na wszystkie wspaniałe rzeczy, które mi się przydarzyły. "
 
Machado zagra swój pierwszy mecz w domu na stadionie Dodger w poniedziałkową noc. Roberts spodziewa się, że będzie niezapomniany.
 
"Myślę, że będzie to ekscytujące, ciepłe, energiczne przyjęcie" - powiedział Roberts. "Najwyraźniej było wiele spekulacji, więc żeby się wreszcie rozgrywał, jest podekscytowany. Ale fani, będzie wielu ludzi. W poniedziałkową noc będzie ponad 40 000 ".
 
Ale zanim ta historia z Hollywood zostanie napisana, wszystkie pożegnania, które doprowadziły do ​​tego w zeszłym tygodniu - zmieniając stronę w jego karierze Orioles poprzez FaceTime i SMS-y, rozmowy telefoniczne i posty na Instagramie - to nie było łatwe koszulka baseball męska.