Twój koszyk jest pusty!

MLB Trade Rumours: najnowsze informacje na temat Corey Kluber i

07/11/2018 0
Istnieje garstka zespołów, które mają szansę całkowicie wyłączyć offseason MLB na głowę, jeśli zdecydują się być aktywni na rynku handlowym.
 
Indianie Cleveland są jednym z takich zespołów.
 
Według Bustera Olneya z ESPN, ograniczenia finansowe mogą doprowadzić do tego, że niektórzy kluczowi gracze weterani będą robić zakupy w tym bloku za granicą.
 
Jest tam sporo do rozpakowania, a dwukrotny zdobywca nagrody Css Younga Corey Kluber to oczywiście nazwa, która wyskakuje ze strony.
 
To był kolejny doskonały sezon dla 32-latka, który przeszedł 20-7 z 2,89 ERA, 0,99 WHIP i 222 uderzeniami w amerykańskich 215 inningach w lidze.
 
Kluber wchodzi w ostatni gwarantowany sezon swojej umowy i zarobi 17 milionów $ w 2019 roku.
 
Jednak jego obecna umowa zawiera także parę przyjaznych drużynie opcji na rok 2020 (17,5 miliona dolarów) i 2021 (18 milionów dolarów), które czynią go niezwykle wartościowym chipem handlowym.
 
Z pewnością wziąłby parę najwyższych perspektyw i więcej, by go podważyć.
 
Carlos Carrasco nie ma tej samej kolekcji sprzętu w swojej sali trofeów, ale jest równie atrakcyjnym chipem handlowym.
 
31-latek znów był niesamowity w minionym sezonie, pokonując 17-10 z 3,38 ERA, 1,13 BIC i 231 uderzeniami w 192 rundach.
 
Indianie korzystali już z opcji 9,75 miliona dolarów na nadchodzący sezon, a jego kontrakt przenosi o jeden rok więcej opcji w 2020 roku na 9,5 miliona dolarów, więc on również reprezentowałby więcej niż roczny czynsz.
 
Wraz z Trevorem Bauerem, Mike'em Clevingerem i Shane Bieberem również w początkowej rotacji, Indianie mogliby wymienić jednego z Kluberów lub Carrasco i nadal mieć jedną z najlepszych początkowych obrotów w baseballu.
 
Na rynku, na którym Patrick Corbin, Dallas Keuchel i Nathan Eovaldi są najlepszymi dostępnymi wolnymi agentami, teraz byłby to idealny czas dla Indian, aby zmaksymalizować wartość swoich najlepszych startujących, jednocześnie potencjalnie zwalniając trochę przestrzeni płacowej i wzmacniając system rolniczy w proces.
 
Catcher Yan Gomes jest również wymieniany jako potencjalny kandydat na handel przez Olneya, a on również ma wartość, choć nie na tym samym poziomie, co dwa topowe dzbany startowe.
 
Po paru sezonach spadkowych, Gomes odbił się, by ogłosić 103 OPS + z 26 podwójnymi, 16 biegami do domu i 48 RBI. Wyrzucił też 29 procent kradzieży bazy, po raz pierwszy był gwiazdą i zakończył sezon z 2.6 WOJNĄ.
 
Dla zespołu, który chce poprawić pozycję łapacza, ale nie jest zainteresowany długoterminowym zaangażowaniem w wolnych agentów Yasmani Grandala i Wilsona Ramosa, Gomes mógłby być atrakcyjną alternatywą.
 
31-latek zarobi 7,083 miliona dolarów w 2019 roku, a następnie parę rozsądnie wycenionych opcji klubowych w 2020 roku (9 milionów dolarów) i 2021 (11 milionów dolarów).
 
Kłopot w tym, że po wymianie Francisco Mejia z San Diego Padres w zamian za Brada Handa i Adama Cimbera w ciągu lata, nie ma wyraźnego zastępstwa wewnętrznego poza wsparciem Roberto Pereza.
 
Ostateczne nazwisko na tej liście, Edwin Encarnacion, będzie trudne do przeniesienia.
 
35-latek jest winien 21.667 milionów dolarów w 2019 roku i ma 20 milionów opcji zespołu na rok 2020, który przenosi 5 milionów dolarów na wykup.
 
Encarnacion wciąż jest niebezpiecznym graczem, ponieważ w 2018 r. Opublikował 115 OPS + z 32 biegami do domu i 107 RBI, ale zespoły wydają mniej premii tylko graczom popełniającym wykroczenia.
 
Najprawdopodobniej zjadłby znaczną część swojej pensji, by znaleźć kogoś, kto by go pokonał.
 
Czy Indianie naprawdę rozważą przeniesienie znaczącego kawałka weterana?
 
Zbyt wcześnie, by o tym mówić, ale na tym rynku zakupy Kluber i Carrasco mają wiele sensu, a to może pomóc zespołowi na dłuższą metę.