Twój koszyk jest pusty!

Linie fabularne do obejrzenia, gdy rozpoczyna się harmonogram Or

22/02/2019 0
Ponieważ śnieg zaczyna topnieć tutaj w Baltimore, w słonecznej Sarasocie, pierwsza wiosenna gra szkoleniowa Orioles z 2019 r. To tylko kilka dni. Wygląda na to, że miotacze i łapacze tylko to zgłosili, ponieważ, cóż, po prostu tak właśnie zrobili - około 10 dni temu.
 
Sprawy poruszają się szybko, przynajmniej po stronie wachlarza. Może nie po stronie gracza, jak co wiosnę słyszymy o monotonii ćwiczeń PFP i stawieniu czoła swoim kolegom z drużyny w klatce do mrugnięcia. Gracze nie muszą czekać na wiosenną rutynę i mają nadzieję na rozpoczęcie prawdziwych gier.
 
Ale ta wiosna przynosi nowe intrygi i zaczyna się od nowego menedżera Brandona Hyde. Najważniejsze zmiany, o jakich słyszeliśmy w obozie O, to bardziej zrelaksowany klimat w porównaniu z poprzednimi latami, dużo muzyki podczas treningów i szybkie kamery rejestrujące sesje bullpenowe miotaczy.
 
Jeśli chodzi o skład, w zeszłym roku jest kilka znanych weteranów, ale jest też dużo młodzieży. Orioles zdecydowali się zrezygnować w tym roku z wolnego rynku agentów, podpisując kontrakt tylko z jednym dużym, bezpłatnym agentem ligi - Nate'em Karnsem - w późnym sezonie.
 
Na całym diamentie jest konkurencja, w tym prawo pole, trzecia baza, shortstop i catcher. Szczególnie interesujące będzie oglądanie graczy związanych z tymi pozycjami podczas rozgrywek Ligi Grapefruitowej, ponieważ będzie to okazja, aby pokazać, że zasługują na start.
 
Czy weteran Alcides Escobar, który podpisał kontrakt z drugorzędną ligą, będzie w stanie powstrzymać młodych selekcjonerów z Rule 5 Richiego Martina i Drew Jacksona na shortstopie? Dane defensywne nie były dla Escobara tak dobre jak na początku jego kariery, więc interesujące będzie sprawdzenie, czy nadal może je wybrać w tych wiosennych grach treningowych. W zeszłym roku Escobar dostał wystarczającą ilość czasu na inne pozycje w bramce, więc w końcu może to być praca użyteczna, którą zbiera, podczas gdy jeden z młodzików stawia na co dzień nietoperze na shortstopie.
 
Catcher jest teraz tajemnicą, ale obrona będzie najważniejsza dla każdego, kto ma zamiar złapać koncert. Wiosna jest bardzo ważna dla budowania chemii pomiędzy miotaczami i łapaczami, co może być różnicą między lataniem na północ z drużyną a raportowaniem do filii z niższej ligi. Wygląda na to, że Austin Wynns i Chance Sisco mają w tej chwili do czynienia z pozycją łapacza, ale wkrótce przekonamy się, jakie wiosenne gry szkoleniowe dają o sobie znać.
 
Odpowiednia bitwa terenowa obejmuje takich zawodników, jak DJ Stewart, Austin Hays i nowo podpisany Eric Young Jr. Istnieje również szansa, że ​​ktokolwiek nie wygra tej pracy, może zostać dodatkowym pomocnikiem w dniu premiery. Ale myślę, że jedynym sposobem, w jaki Young wygrywa w początkowej fazie, jest to, że Stewart, Hays i każdy inny młody chłopak rywalizujący o miejsce wypada na twarz.
 
Trzecia baza wydaje się być jednym z najmniej opowiadanych o konkursach. Główne nazwiska to Renato Nunez, który pod koniec zeszłego roku grał kilka gier, a jednocześnie udowodnił, że jest zdolny do gry, ale nie tak bardzo na boisku, i Rio Ruiz, offseason przejęcie GM Mike Elias.
 
Być może pojawi się jakieś nowe imię podczas wiosennego treningu. Ale jedno nazwisko, które tak naprawdę nie wydaje się być w miksie na trzecim miejscu, to Ryan Mountcastle, którego zespół pracuje w pierwszej bazie. Istnieje również szansa, że ​​jeden z kandydatów na shortstop zostanie przesunięty na trzecie miejsce, jeśli żadna z wymienionych wcześniej nazw nie rozdzieli się.
 
Na koniec kilka ważnych uwag, gdy w sobotę włączasz telewizory i radia na pierwszą wiosenną grę szkoleniową Orioles. Im wyższa liczba na koszulce gracza, tym młodsi są i tym mniej prawdopodobne jest, że zespół się pojawi. Teraz nie zawsze tak jest, ponieważ gracz może zmienić koszulkę na niższą liczbę na wiosnę lub na początku sezonu, ale pamiętaj o tym.
 
Co więcej, wiosną jest bardzo dużo obfitości w składzie, szczególnie we wczesnych grach koszulki mlb Baltimore Orioles.  Dzbany nie są wystarczająco rozciągnięte, aby przejść więcej niż inning lub dwa, a gracze muszą być stale filtrowani, aby trenerzy mogli dobrze przyjrzeć się wszystkim.
 
Pamiętaj o tych punktach podczas strojenia w wiosennym baseballu i zawsze pamiętaj - zwłaszcza podczas przebudowy - że cierpliwość jest kluczowa.