Twój koszyk jest pusty!

John Means Was Hot, ale Offense Falls Flat

15/04/2019 0
John Means nie był w nastroju, by brać udział w grach, w których grał z nim Boston Red Sox. Dzbanek startowy Baltimore Orioles trafił pięć rund przeciwko broniącym się mistrzom World Series, pozwalając tylko na jeden rzut w przegranej 4-0.
 
Wraz ze stratą Baltimore Orioles spadło do 6-10 w sezonie. Oni również związali Philadelphia Phillies 2009 po tym, jak pozwolili na bieg domowy w 16. kolejnej grze, aby rozpocząć sezon. Nie nadszedł aż do końca ósmej inningu, ale trzykrotny strzał Xandera Bogaertsa spowodował wykrzyknik na grze w piłkę i kontynuował przygnębiający bieg tego zespołu.
 
Środki działały skutecznie w pierwszym uderzeniu przeciwko Red Sox, tworząc dwa wahadłowe uderzenia, aby doprowadzić rzeczy do końca. Pierwszym z nich był szybkobieżny bieg na wysokości 92 mil na godzinę w strefie, aby Andrew Benintendi kołysał się i kończył inning, zmuszając Steve'a Pearce'a do łowienia na zmianę.
 
Znalazł się w dżemie, aby rozpocząć drugą rundę, uderzając J.D. Martineza w smyczek, a następnie uderzenie bazy Xandera Bogaerts, aby umieścić biegaczy na rogach bez żadnych outów. Na szczęście dla Means Martinez zdecydował się nie testować ramienia Joeya Rickarda na właściwym polu, nie oznaczając go na kuli. Następny at-bat zaowocował podwójną grą nietoperza Eduardo Nunez i wielką ulgą dla Means.
 
Nie była to jedyna zła decyzja, którą Martinez podjął na ścieżkach bazowych w tej grze. Po tym, jak Boston zdobył prowadzenie 1: 0 w czwartej odsłonie sac-fly od Bogaerts, Martinez został złapany w podbieg po tym, jak uderzył w Dustin Pedroia, słabą piłkę do Means.
 
Lewus zakończył swój drugi start sezonu łatwą piątą rundą, kończąc dzień piątą linią pitchingową 5 IP, 4 H, 1 ER, 1 BB, 3 K. Obniżył ERA do 1,98 po pięciu występach w tym sezonie. To nie wszystko zagłada i mrok z tym personelem pitchingowym Baltimore Orioles. Sześć rund byłoby oczywiście lepiej, ale z deszczem w prognozie na poniedziałkowy poranny mecz z Red Soxem, pióro powinno otrzymać wolny dzień przed rozpoczęciem serii we wtorek przed wiodącą w Tampa Bay Rays American League East.