Twój koszyk jest pusty!

Co powinien zrobić Orioles z Chrisem Davisem?

30/08/2018 0
Baltimore Orioles musi dowiedzieć się, co zrobić z Chrisem Davisem koszulka baseball.
 
Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. Zespół podpisał z nim siedmioletni kontrakt o wartości 161 milionów dolarów przed sezonem 2016 po tym, jak opuścił 47 domów i jeździł w 117 seriach w 2015 roku. Dwa lata wcześniej Davis uderzył w 53 osoby i zakończył z 138 RBI (odskakuje) .
 
Umowa miała sens na papierze. Davis skończył 30 lat na wiosennym treningu, a Orioles wykonali wielki ruch na froncie wolnych agentów, by przywrócić popularnego gracza. Teraz, dwa sezony później, wszystko to przerodziło się w koszmar.
 
Numery Davisa spadały systematycznie od czasu podpisania. Jego średnia mrugnięcia w zeszłym roku wynosiła zaledwie .215. Trochę lepiej mu się ostatnio wydarzyło, ale do 28 sierpnia, pierwszy basman mknął w otchłań .173 z 16 domownikami i 48 RBI. Kiedy Orioles przeprowadzili ostatnią sprzedaż ognia, aby rozładować kilka drogich kontraktów - Manny Machado, Zach Britton, Jonathan Schoop, między innymi - Davis pozostał.
 
To albatros wokół szyi drużyny. Davis jest na trzecim roku swojej siedmioletniej umowy, a 42 miliony z tej kwoty zostaną odroczone do 2037 roku. Zgodnie z umowami Cot's, Davis otrzyma 42 miliony USD z odroczonych pieniędzy w 10 ratach 3,5 miliona USD rocznie od 2023-2032 z pięcioma ratami w wysokości 1,4 miliona dolarów z 2033-2037.
 
To duży kontrakt i trudno będzie przekonać inny zespół do wzięcia udziału w zawodach, zwłaszcza, że ​​Davis ma jeden z najgorszych sezonów ofensywnych, jakie sport kiedykolwiek widział.
 
Co sprawia, że ​​pytania Davisa stają się jeszcze bardziej skomplikowane i kłopotliwe.
 
Co robią z nim Oriole?
 
Orioles wyraźnie pokazali, że są w trybie odbudowy i chcą się młodsi. Teraz. Pomachali białą flagą w sezonie 2018 i wielokrotnie wyłapywali grupę byłych pomniejszych kandydatów na przesłuchania w Big Show.
 
W ich skład wchodzi młody lewy obrońca, Trey Mancini, który grał w pierwszej lidze lig mniejszych, którzy mogli przejąć stanowisko Davisa w pierwszej bazie. Ale co się stanie z Davis? Rozwinął się w solidnego defensywnego pierwszego bazowego, który naprawdę pomaga Baltimore w wielu sytuacjach.
 
Wydaje się wysoce wątpliwe, czy zespół po prostu uwolni Davisa od umowy i zje to, co zostało. Orioles mogli zacząć siedzieć na leworęcznym uderzeniu Davisa bardziej przeciwko leworęcznym miotaczom. Siedzieli go nawet przez kilka dni. Oni już próbowali obu tych podejść w 2018 roku i odnieśli niewielki sukces.
 
Baltimore może przywieźć go ponownie w przyszłym roku i mam nadzieję, że po raz kolejny znajduje swój uderzający cios. Miał go wcześniej. Ale Davis jest ciężko pracującym menedżerem, a nawet menedżer Buck Showalter powiedział w wywiadzie przed meczem w MASN w połowie sezonu, że pierwszy baseman nadal szuka odpowiedzi.
 
"Chris naciska codziennie i wciąż stara się znaleźć rozwiązanie tego wyzwania," powiedział menedżer Orioles Buck Showalter. "To bardzo frustrujące. Wszyscy widzieliśmy, do czego on jest zdolny, ale nie był w stanie tego zrobić przez dłuższy czas. Masaż był trudny. Chris nie przestał naciskać i nie przestał próbować. "
 
Davis powiedział także, że cały ten sezon sfrustrował go.
 
"Chcę czerpać radość z codziennego przychodzenia do pracy i było kilka razy w tym roku, gdzie pod koniec dnia nie było wiele do obejrzenia" - powiedział Davis na stronie MASNSports.com. "To jest trudne. I trudno jest znaleźć w nim pozytywy. "
 
Orioles mają około czterech tygodni, które pozostały w sezonie 2018, wystarczająco dużo czasu, aby Davis próbował dalej i jakoś poprawić swoją średnią mrugnięcia. Najprawdopodobniej z powodu tego kontraktu i słabości Davisa w tym sezonie, Orioles mają tylko kilka możliwości. Po prostu wypuść go, zagraj w roli pełnoetatowej lub sprowadź go w 2019 r. I mam nadzieję, że 2018 stanie się po prostu złym snem w ich przeszłości.
 
Prawdopodobnie będą musieli sprowadzić go z powrotem i zobaczyć, jak rozpoczyna sezon 2019. Jeśli trafi dobrze, niech gra codziennie, a wszystko będzie w porządku ze światem. Jeśli nie, opracuj dla niego jakiś system plutonowy. Ktoś koszulki mlb Baltimore Orioles, kto zarabia takie pieniądze, jest trudny do przeniesienia i jeszcze trudniej po prostu zostawić na ławce.