Twój koszyk jest pusty!

Atlanta Braves: Czy przewaga gospodarzy ma znaczenie?

21/09/2018 0
Czy to późny wyścig o przewagę w dogrywce, należy zadać sobie pytanie: czy to naprawdę byłaby korzyść dla Braves?
Atlanta Braves wykonały całkiem niezłą robotę w tym roku, w tempie 45-30 rekordów. Ten imponujący wynik został jednak skompensowany przez dość ponury rekord 39-38 w Suntrust Park po środowej wygranej w serii wygranych nad Cardinals. To dość zagadkowe, ponieważ statystycznie zespoły prawie zawsze lepiej radzą sobie w domu, niż w drodze.
 
Teraz, gdy Braves zbliża się do pojedynku NLDS z nieznanym zespołem, uważam, że ważne jest koszulki mlb Atlanta Braves, aby uzyskać kontekst, w jaki sposób zespoły o lepszych wynikach w domu, niż wygrane w drodze, grały w playoffach przez ostatnie 2 lata.
 
Ostatnią drużyną, która stworzyła play-off z przegranym rekordem w domu była, jak na ironię, Braves z 2001 roku, zgodnie z odniesieniem do baseballu. Ten skład zakończył się rekordem 40-41 w domu i został wyeliminowany w NLCS przez Diamondbacks 4-1. Będę korzystał z bazy danych baseballa dla wszystkich danych zespołu wymienionych tutaj.
 
Houston Astros w 2017 roku nadal miał w domu rekord zwycięstwa, ale ich rekord w domu był gorszy niż ich rekord na drodze. Inne drużyny w playoffach w tym sezonie, które również wykazywały tę cechę, to Washington Nationals, Minnesota Twins i Cleveland Indians.
 
Jestem pewien, że pamiętasz, że Astros wygrał World Series w tym sezonie koszulka baseball damska. Obywatele, jak to mają zwyczaj robić, przegrali w NLDS z Cubs 3-2. Bliźniacy zagubieni w dzikich kartach, a Indianie stracili Yankees w ALDS. Tak więc, podczas gdy zwycięzca World Series miał lepszy bilans jazdy niż w domu, pozostałe 3 drużyny zostały wyeliminowane w pierwszej rundzie playoffów.
 
W 2016 r. Mam znacznie bardziej ograniczony zestaw danych do wyciągnięcia. Żadne zespoły z tego sezonu w playoffach nie miały lepszych wyników niż w domu. The Red Sox i Mets byli najbliżej i oboje byli jedną grą na swoim koncie w domu. Mets zostały wyeliminowane w dzikiej grze karcianej, a Red Sox w ALDS.
 
Więc z ograniczonych danych, które wyciągnąłem, wydaje się, że zespoły z lepszą drogą (lub bardzo blisko) nie radziły sobie zbyt dobrze w playoffach w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Cała reszta - poza ogromną gwiazdką, którą są Astros - została wyeliminowana w pierwszej rundzie playoffów. Teraz jestem pewien, że gdybym wrócił dalej, mógłbym znaleźć więcej przykładów, ale jestem bardziej zainteresowany aktualnymi danymi.